Wazony.info

Wazony Bohemia - prawdziwy kryształ

Kryształowy wazon Bohemia

Jeśli chcesz, by wnętrze Twojego mieszkania zyskało nowy, gustowny wystrój, zdecyduj się na zakup kilku modnych dekoracji. Jedną z nich może być wazon – szklany, kryształowy, ozdobny. Istotne jest jedynie, by dobrze wpasował się w klimat danego pomieszczenia.

W sklepie Ajmara znajdziesz różnorodne wzory wazonów. Możesz zdecydować się na okazałe, masywne wyroby, lub delikatne i minimalistyczne dekoracje. Jeśli poszukujesz oryginalnych i nietypowych wazonów, zdecyduj się na któreś z naczyń z kolekcji Bohemia.

Bohemia to wazony cechujące się misternym i pomysłowym wzornictwem. Ekskluzywne wyroby z kryształu dekorowane są klasyczną ornamentyką. Tego typu wazony świetnie sprawdzają się w roli dekoracji dużego stołu, kredensu, witrynki. Możesz ulokować je także w innych miejscach – na podłodze w sypialni, na tarasie, w oranżerii lub w pokoju gościnnym.

Jeśli jesteś osobą, która lubi odważne rozwiązania, zdecyduj się na wazon w intensywnym kolorze. Może to być na przykład szklane naczynie o czerwonej barwie. Taka dekoracja przyciąga wzrok każdego, kto na nią spojrzy. Jest to również dobry pomysł na prezent dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wyrafinowane i modne ozdoby wnętrz.

W kolekcji Bohemia znajdziesz także lekko skręcane ku górze wazony. Ich interesujący wygląd doskonale wpasowuje się w minimalistyczny charakter aranżacji. Z powodzeniem możesz postawić je w mieszkaniu, w którym króluje prosty, modernistyczny styl.

Z kolei do wnętrz urządzonych w stylu retro pasować będzie wazon z klasycznymi zdobieniami. Mogą to być motywy florystyczne, orientalne desenie i subtelne esy-floresy.

Innym typem wazonów dostępnych w sklepie Ajmara są dekoracje będące odzwierciedleniem dynamiki, ruchu oraz złożoności. Są to kryształowe wyroby kształtem przypominające kwiaty, rośliny, niewysublimowane bryły. To również wazony łączące w sobie dwie barwy kryształu, które uzyskiwane są unikatową metodą wydmuchiwania i formowania szkła.

Galeria wazonów

Wazony.info © 2013