Wazony.info

Wazony ozdobne

Wazon dekoracyjny, ozdobny

Szukasz dekoracji salonu, kuchni, jadalni? A może chcesz w subtelny sposób odmienić wnętrze biura lub gabinetu? Wybierz ozdobny wazon. Dzięki niemu pomieszczenie zyska nowy, bardziej elegancki wygląd. Wazony ozdobne pasują nie tylko do rustykalnych wnętrz, ale również nowoczesnych pomieszczeń - wszystko zależy od tego, jaki wzór wybierzemy.

Wazony ozdobne są dekorowane na różnorakie sposoby. Marka Ajmara oferuje Państwu zarówno bogato, jak i delikatnie zdobione produkty. Te pierwsze pasują na przykład do pokojów dziennych i salonów, w których nie ma przepychu w innych dekoracjach. Do pomieszczeń, gdzie ozdób jest więcej, dobierzmy lekko delikatnie zdobione wazony. Warto pamiętać, że proste wazony, których deseń jest tylko lekko dekorowany, dobrze wpiszą się w modernistyczne i minimalistyczne wnętrza. Do tego celu nadają się również ciężkie i masywne bryły, które idealnie wpiszą się w nowoczesny klimat pomieszczenia.

Wazony ozdobne służą nie tylko do eksponowania kwiatów, ale również do tworzenia dekoracji z muszlami, świecami, kamieniami, kryształkami. Niektóre z wazonów ozdobnych same w sobie stanowią dekorację i nie potrzeba im dodatkowych ozdobników. Umiejscowione w odpowiednim miejscu będą dopełnieniem każdej ciekawej aranżacji.

Oryginalnym typem wazonów są wyroby o geometrycznych formach. Nietuzinkowe, trójwymiarowe faktury nadają pomieszczeniom interesujący wyraz. Tego typu wazony to dekoracje same w sobie, dekoracje, które przykuwają wzrok i świetnie prezentują się bez jakichkolwiek dodatków.

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w wybranych wazonach Bohemia jest nieregularna powierzchnia, która załamuje światło, co daje interesujący efekt.

Wazony zdobione są również dzięki zastosowaniu różnego rodzaju barwień. Nowością są wyroby prezentujące efekt tzw. cieniowania, czyli przejścia z jednego odcienia danego koloru, do jaśniejszego bądź ciemniejszego odcienia. Takie zestawienie kolorów przyciąga wzrok i sprawia, że wazon jest piękną dekoracją konkretnego wnętrza.

Poniżej krótki film o tym jak powstaje kryształowy wazon

 

Wazony.info © 2013