Wazony.info

Wazony szklane

Wazon szklany

Wazony szklane to proste, lecz gustowne ozdoby. Nie może ich zabraknąć w żadnym wytwornym domu. Szkło w subtelny sposób wpisze się w niemal każdy typ wnętrza. Z powodzeniem udekoruje kuchnię, salon, a nawet łazienkę.

Wśród rozmaitych wazonów szklanych przeważają te wysokie. Najlepiej prezentują się postawione na podłodze, schodach, parapetach. Szkło dobrze koresponduje np. z drewnem, dlatego tego typu wazon będzie doskonale wyglądać na drewnianej posadzce.

Jeśli szukasz uniwersalnej dekoracji, wybierz kwadratowy wazon szklany. Z powodzeniem zmieścisz w nim bogate kompozycje kwiatowe. Tego typu wazon możesz postawić np. na stole w jadalni lub na regale w salonie.

Wąski wazon, tzw. tuba to najlepsze miejsce na eksponowanie pojedynczych, ciętych kwiatów oraz niezbyt gęstych kompozycji. Tego typu naczynie powinno znaleźć się w każdym domu. Wazon o kształcie tuby możesz postawić np. w sypialni lub młodzieżowym pokoju.

Szklany wazon warto kupić nie tylko z myślą o dekoracji swojego domu, ale również jako prezent. Tego typu wyrób ze szkła możesz podarować np. jako upominek ślubny. Prosty, nieprzesadzony wazon wystarczy ozdobić odpowiednim grawerem. Z kolei naczynie o nowoczesnej stylistyce dobrze sprawdzi się jako podarunek dla osób lubiących śmiałe, modernistyczne rozwiązania.

Szukając wazonu na prezent, warto zwrócić uwagę nie tylko na jego kształt, ale również kolorystykę. Jeśli nie wiesz, jakie barwy preferuje osoba, którą chcesz obdarować, postaw na najprostszy bezbarwny wazon. A tym, którzy lubią odważne rozwiązania podaruj wyroby szklane w mocnych kolorach. W sklepie Ajmara znajdziesz m. in. czerwone, fioletowe, zielone, niebieskie i czarne wazony.

Szklany wazon może pełnić różnorodne funkcje. Z jednej strony sprawdzi się jako niepowtarzalna i kluczowa ozdoba wnętrza, z drugiej może być tylko delikatnym dopełnieniem wystroju danego pomieszczenia. Możesz użyć go do eksponowania pojedynczych kwiatów, lub wstawić do niego obfitą florystyczną kompozycję. Wazon ze szkła to także sprawdzony pomysł na prezent. Dla kogo? Dla młodej pary, dziecka przystępującego do komunii, osób, które właśnie wprowadziły się do nowego domu, a także dla tych wszystkich, którzy cenią niebanalne i gustowne dekoracje.

Wazony.info © 2013